Rouge Sang - demo - MC - Symphony of destruct

Bresti zenekar! Meglepetés! Vajon itt is benne van Jacky a syndrome 81-ből a bandába mint az összes Brest környéki zenekarba? Benne persze! A téma most se vidám a hangzás se. Itt inkább a TSOL ugrott be de még csomó mindent rá lehetne húzni. Nincs eszméletlen téma. Csak nézem a cipőmet rúgom a kavicsot és gondolkozok hogy hol ment félre az életem...

FFO: postdepopunk

https://rougesang.bandcamp.com/album/s-t-demo-cassette

3 500 Ft
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el